<legend id="h4sia"></legend><samp id="h4sia"></samp>
<sup id="h4sia"></sup>
<mark id="h4sia"><del id="h4sia"></del></mark>

<p id="h4sia"><td id="h4sia"></td></p><track id="h4sia"></track>

<delect id="h4sia"></delect>
  • <input id="h4sia"><address id="h4sia"></address>

    <menuitem id="h4sia"></menuitem>

    1. <blockquote id="h4sia"><rt id="h4sia"></rt></blockquote>
      <wbr id="h4sia">
    2. <meter id="h4sia"></meter>

      <th id="h4sia"><center id="h4sia"><delect id="h4sia"></delect></center></th>
    3. <dl id="h4sia"></dl>
    4. <rp id="h4sia"><option id="h4sia"></option></rp>

        英国365bet体育_365bet手机官网_约彩365官旧版本网客户端下载

        2021-07-02 21:13:32
        Sdílej:

        英国365bet体育_365bet手机官网_约彩365官旧版本网客户端下载

        Čínská asociace pro mezinárodní výměnu nevládních organizací nedávno během 47. zasedání Rady OSN pro lidská práva uspořádala vedlejší videokonferenci s tématem „Příspěvky nevládních sil k právu na rozvoj ve velké změně“. Na konferenci jednali odborníci, učenci a zástupci společenských organizací z Číny, Pákistánu, Indie, Bulharska, Srí Lanky, Kazachstánu a dalších zemí.

        Místopředsedkyně Čínské asociace pro mezinárodní výměnu nevládních organizací Xu Lvping (Sü Lü-pching) uvedla, že vzhledem k pandemii COVID-19 a hrozbě unilateralismu, rasismu a hegemonismu stojí právo na rozvoj lidu všech zemí, zejména rozvojových zemí, před vážnou výzvou. Sociální organizace by měly skutečně posilovat mezinárodní jednotu a spolupráci, rozhodně chránit a uskutečňovat multilateralismus, aktivně podporovat trvale udržitelný rozvoj, hluboce se podílet na globální správě lidských práv, a vynaložit civilní sílu na zajištění práva na rozvoj.

        Indický zástupce se domnívá, že v průběhu globalizace se některé země z geopolitických důvodů zabývají unilateralismem a obchodním protekcionismem, což vyvolalo světovou nestabilitu a nejistotu. Všechny strany by měly nejen vidět rozpory, ale také se vzájemně respektovat a učit se od sebe, a posilovat výměnu, aby lépe chránily důstojnost a práva lidí.

        Odborníci a učenci z Pekingské univerzity zahraničních studií a Čínské zemědělské univerzity poukázali na to, že v éře po epidemii je posílení mezinárodní solidarity jádrem a základem pro podporu globálního oživení a dosažení trvale udržitelného rozvoje.

        (Sve)